O nas

Właścicielem sklepu internetowego www.futrossawka.pl jest firma FurEater Polska. Nasza firma FurEater Polska jest oficjalnym dystrybutorem duńskiego producenta innowacyjnej ssawki FurEater w Polsce.
Za każdą firmą stoją ludzie z krwi i kości, ich pomysły, wizje i praca. Tak jest oczywiście i w naszym przypadku. Za firmą FurEater Polska i co za tym idzie za sklepem futrossawka.pl stoją:

Radek Busiuk i Daniel Czacharyński

Radek - futrossawka.pl
Daniel - futrossawka.pl

Skąd pomysł na produkt i sklep www.futrossawka.pl?

Na ssawke FurEater natknęliśmy się całkiem przypadkiem, pracując nad zupełnie innym projektem. Produkt nas zaciekawił i zaintrygował, ponieważ z doświadczenia wiemy, że usuwanie sierści to irytujący problem.

Zbadaliśmy rynek i różne alternatywne produkty. Przetestowaliśmy osobiście ssawkę FurEater i stwierdziliśmy, że nie tylko działa, ale sprawdza się lepiej niż inne produkty dostępne na rynku. Ssawka FurEter sprzedaje się bardzo dobrze w innych krajach. Postanowiliśmy więc zaprezentować ten produkt polskim klientom.

Skontaktowaliśmy się z duńskim wynalazcą i właścicielem marki FurEater i nawiązaliśmy współpracę w sprawie sprzedaży ssawki FurEater w Polsce. FurEater w wolnym tłumaczeniu znaczy ”Futrojad”. Jednak bardziej podoba nam się nazwa Futrossawka, ponieważ lepiej opisuje czym jest nasz produkt. Mamy nadzieję, że nasi klienci będą równie zadowoleni z naszego produktu jak tysiące klientów z innych krajów.

Prezentujemy Państwu nasz sklep www.futrossawka.pl w nadziei, że nasz produkt zostanie równie dobrze przyjęty przez polskich klientów i ułatwi im sprzątanie po swoich kochanych zwierzakach.

Jesteśmy otwarci na współpracę w temacie dystrybucji Futrossawki. Zainteresowanych właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych bardzo prosimy o kontakt w tym temacie.

 Z poważaniem

 Zespół FurEater Polska / futrossawka.pl