historia futrossawki

Historia Futrossawki zaczeła się od prostego problemu z którym boryka sie większość z nas mając zwierzęta domowe, a mianowicie trudności z pozbyciem się sierści naszych pupili

Wszyscy kochamy nasze zwierzaki. To nasze pupile, nasi przyjaciele. Czy jest to koń, wielki pies, czy mały kotek. To nie ma znaczenia – radość z naszego ulubieńca zna każdy z nas. Swoim towarzystwem i oddaniem dają nam dużo radości, uśmiechu na twarzy i umilają nam życie.

 

Z przyjemnością opiekujemy się nimi i z dbamy o nie tak, by były szczęśliwe i czuły się dobrze. Szczęśliwy zwierzak to szczęśliwy człowiek, prawda? Co do tego jesteśmy zgodni.

 

Jest tylko jedna, irytująca rzecz, bez której nasze życie byłoby łatwiejsze. Jedna rzecz, której każdy z nas raczej nie lubi – to ta wszędobylska sierść i kłaki.

Tutaj znajdziesz listę pupili gdzie Futrossawka zdała już egzamin https://futrossawka.pl/lista-ras-pupili/

Futrossawka
Kotek na kanapie
Mops

Smilla

Smilla pies Allana

Oto Smilla – piękny, duży pies, z piękną białą sierścią. Ładny piesek, prawda? Tylko ta sierść…

 

Smilla mieszka w Danii ze swoim właścicielem Allanem, który często zabiera ją na przejażdżki samochodem. Smilla siedzi sobie wtedy spokojnie z tyłu samochodu i podziwia krajobraz. Problem w tym, że po każdej takiej wycieczce samochód jest pełen tej ładnej, białej sierści. Jej usuwanie to horror za każdym razem. 

sierść na kanapie
bagażnik

 Nieciekawy widok, prawda?

Wszyscy to znamy. Tak może wyglądać nasza sofa, koc, ubranie czy legowisko psa. Jak to szybko i dokładnie posprzątać?

 

Na szczęście Allan to wynalazca, a potrzeba jest matką wynalazków. Problem z usuwaniem sierści irytował go na tyle, że postanowił go rozwiązać. Na rynku dostępne są różne produkty obiecujące łatwe usuwanie sierści. Kiedy one się nie sprawdzają wtedy właściciele zwierzaków próbują różnych sztuczek i sposobów – od zmoczonej gąbki do taśmy klejącej.

 

Po wielu rozważaniach i pomysłach Allan miał gotowe rozwiązanie. Jest nim właśnie nasz produkt – ssawka FurEater®. Jest to innowacyjna ssawka do odkurzacza, która zasadą działania różni się zupełnie od innych ssawek lub turboszczotek. FurEater® działa nie tylko inaczej – FurEater® działa po prostu lepiej.