Historia futrossawki
Futrossawka jest innowacyjną ssawką, która upora się z każdą sierścią z powierzchni takich jak tapicerka, dywan , kanapa , ubrania.
ssawka do sierści, ssawka do odkurzacza, sierść psa, usuwanie sierści, szczotka do sierści, odkurzacze do sierści, jak pozbyć się sierści, sposoby na sierść
271
page-template-default,page,page-id-271,ajax_leftright,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode_grid_1200,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Wszyscy kochamy nasze zwierzaki. To nasze pupile, nasi przyjaciele. Czy jest to koń, wielki pies, czy mały kotek. To nie ma znaczenia – radość z naszego ulubieńca zna każdy z nas. Swoim towarzystwem i oddaniem dają nam dużo radości, uśmiechu na twarzy i umilają nam życie.

 

Z przyjemnością opiekujemy się nimi i z dbamy o nie tak, by były szczęśliwe i czuły się dobrze. Szczęśliwy zwierzak to szczęśliwy człowiek, prawda? Co do tego jesteśmy zgodni.

 

Jest tylko jedna, irytująca rzecz, bez której nasze życie byłoby łatwiejsze. Jedna rzecz, której każdy z nas raczej nie lubi – to ta wszędobylska sierść i kłaki.

 

kot na kanapie
szczeniaczek
zamyślony kotek
labrador na podłodze

Smilla

pies smilla

Oto Smilla – piękny, duży pies, z piękną białą sierścią. Ładny piesek, prawda? Tylko ta sierść…

 

Smilla mieszka w Danii ze swoim właścicielem Allanem, który często zabiera ją na przejażdżki samochodem. Smilla siedzi sobie wtedy spokojnie z tyłu samochodu i podziwia krajobraz. Problem w tym, że po każdej takiej wycieczce samochód jest pełen tej ładnej, białej sierści. Jej usuwanie to horror za każdym razem. 

biała sierść na tapicerce
bagaż pełen sierści
sierść kota
biała sierść

 Nieciekawy widok, prawda?

 Wszyscy to znamy. Tak może wyglądać nasza sofa, koc, ubranie czy legowisko psa. Jak to szybko i dokładnie posprzątać?

 

Na szczęście Allan to wynalazca, a potrzeba jest matką wynalazków. Problem z usuwaniem sierści irytował go na tyle, że postanowił go rozwiązać. Na rynku dostępne są różne produkty obiecujące łatwe usuwanie sierści. Kiedy one się nie sprawdzają wtedy właściciele zwierzaków próbują różnych sztuczek i sposobów – od zmoczonej gąbki do taśmy klejącej.

 

Po wielu rozważaniach i pomysłach Allan miał gotowe rozwiązanie. Jest nim właśnie nasz produkt – ssawka FurEater®. Jest to innowacyjna ssawka do odkurzacza, która zasadą działania różni się zupełnie od innych ssawek lub turboszczotek. FurEater® działa nie tylko inaczej – FurEater® działa po prostu lepiej.